Network moduly

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

20

položek

1

stránka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
High Density 8-port EIA-232 Async Cable

 

2 224 Kč  bez DPH

 

2 690 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-18%
 
 
 
 
 
CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC

 

71 862 Kč  bez DPH

 

86 952 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-20%
 
 
 
 
 
10GBASE-SR X2 Module

10GBASE-SR X2 Module

 

22 532 Kč  bez DPH

 

27 263 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-19%
 
 
 
 
 
Cisco SFP-OC3-SR=

OC3/STM1 SFP, Single-mode fiber, Short Reach

 

9 539 Kč  bez DPH

 

11 542 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-18%
 
 
 
 
 
Cisco CWDM-SFP-1470

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

 

71 862 Kč  bez DPH

 

86 952 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-20%
 
 
 
 
 
Cisco CWDM-SFP-1490

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

 

71 862 Kč  bez DPH

 

86 952 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-20%
 
 
 
 
 
Cisco CWDM-SFP-1510

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

 

71 862 Kč  bez DPH

 

86 952 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-20%
 
 
 
 
 
Cisco CWDM-SFP-1530

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

 

71 862 Kč  bez DPH

 

86 952 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-20%
 
 
 
 
 
Cisco CWDM-SFP-1570

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

 

71 862 Kč  bez DPH

 

86 952 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-20%
 
 
 
 
 
Cisco CWDM-SFP-1590

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

 

71 862 Kč  bez DPH

 

86 952 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-20%
 
 
 
 
 
Cisco CWDM-SFP-1610

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

 

71 862 Kč  bez DPH

 

86 952 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-20%
 
 
 
 
 
Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU=

EHWIC 1 port dual mode SFP(100M/1G) or GE(10M/100M/1G) Spare

 

13 472 Kč  bez DPH

 

16 301 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-19%
 
 
 
 
 
Cisco ASA-IC-6GE-SFP-A=

 

86 312 Kč  bez DPH

 

104 437 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-20%
 
 
 
 
 
Cisco IEM-3000-4SM=

 

24 752 Kč  bez DPH

 

29 949 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-19%
 
 
 
 
 
 
 
 
Cisco MGBLX1-RF

RF -Refreshed Product * Jedná se o refresh zařízení od společnosti CISCO. * Toto zařízení je opravené/z vratky zboží, s plnou zárukou a podporou jako nové zařízení, avšak s cenovým zvýhodněním. *Více o RF zařízeních v tomto článku: http://atcomp.cz...

 

3 755 Kč  bez DPH

 

4 543 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-18%
 
 
 
 
 
 
 
 
Cisco MGBT1-RF

RF -Refreshed Product * Jedná se o refresh zařízení od společnosti CISCO. * Toto zařízení je opravené/z vratky zboží, s plnou zárukou a podporou jako nové zařízení, avšak s cenovým zvýhodněním. *Více o RF zařízeních v tomto článku: http://atcomp.cz...

 

2 428 Kč  bez DPH

 

2 937 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-18%
 
 
 
 
 
 
 
 
Cisco MFELX1-RF

RF -Refreshed Product * Jedná se o refresh zařízení od společnosti CISCO. * Toto zařízení je opravené/z vratky zboží, s plnou zárukou a podporou jako nové zařízení, avšak s cenovým zvýhodněním. *Více o RF zařízeních v tomto článku: http://atcomp.cz...

 

3 145 Kč  bez DPH

 

3 805 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-18%
 
 
 
 
 
 
 
 
Cisco MGBBX1-RF

RF -Refreshed Product * Jedná se o refresh zařízení od společnosti CISCO. * Toto zařízení je opravené/z vratky zboží, s plnou zárukou a podporou jako nové zařízení, avšak s cenovým zvýhodněním. *Více o RF zařízeních v tomto článku: http://atcomp.cz...

 

5 518 Kč  bez DPH

 

6 676 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-19%
 
 
 
 
 
Cisco NIM-1CE1T1-PRI=

 

34 872 Kč  bez DPH

 

42 195 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-19%
 
 
 
 
 
Cisco SFP-10G-LR-S=

 

19 672 Kč  bez DPH

 

23 803 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-19%
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 
An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.

If you are the system administrator please click here to find out more about this error.